UCLG MEWA GENEL SEKRETERİNDEN İNCELEME ZİYARETİ

UCLG MEWA (Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı) Genel Sekreteri ve WALD (Dünya Yerel Yönetim ve Demokrasi Akademisi Vakfı) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Duman ve WALD Akademi Direktörü Hülya Alper İlçemize inceleme ziyaretinde bulundular.

İlk olarak Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı’yı makamında ziyaret eden Mehmet Duman ve Hülya Alper Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı ile birlikte İlçe Kaymakamımız Orçun Cüneyt Zor’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Kaymakam Beyi ziyaretin ardından İlçemize özgü lezzetleri tadarak İğne Oyası ve Yörük Kültür Evi, Çamlıyayla Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve mesire yerlerini gezen Mehmet Duman ve Hülya Alper son olarak Belediye Başkanımıza ziyarette bulundular ve UCLG MEWA’nın plaketini takdim ettiler. Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Mehmet Duman’a ve Hülya Alper ziyaret anısı olarak hatıra tabağı ve iğne oyasından işlenmiş Türk Bayrağı rozeti ve iğne oyalı fular hediye etti.