ŞAMPİYON İLÇE MİLLİ EĞİTİM

Çamlıyayla Belediyesi Şehit Oğuzhan SEZER Voleybol Turnuvası, dün akşam (23/05/2018) oynanan üçüncülük dördüncülük ve şampiyonluk maçları ile sona erdi.

Saat: 21.00'de başlayan üçüncülük maçında KEÇPAL ile Belçınar takımları karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli geçen maçı KEÇPAL takımı 3-1 kazanarak turnuva üçüncülüğünü kazandı.

Saat 22.00'de başlayan ve yoğun mücadelesi ile salonu dolduran izleyicileri keyifli dakikalar yaşatan maçta İlçe Milli Eğitim ve MHP takımları karşı karşıya geldi. Her iki takımın da 20'li sayıların üzerinde bitirdiği çekişmeli setler neticesinde İlçe Milli Eğitim Takımı karşılaşmayı 3-0 kazanarak turnuvanın Şampiyonu oldu.

Maçların bitiminde kupa töreni yapıldı. Törende ilk olarak karşılaşma hakemleri Ergün TEPEBAĞLI ve Adnan KARADEMİR'e (Kendisi gelemediği için plaketi Mehmet Ali YETİŞ'e teslim edildi) ve Sabunlukspor oyuncularından Ali BOSTAN'a (Namıdiğer Temel Ali) En Değerli Oyuncu plaketleri verildi.

Ardından ilk dördü paylaşan takımların madalyaları dağıtıldı. Dördüncü olan Belçınar takımının madalyalarını MHP İlçe Başkanı Sayın Ali Rıza GENÇ, Üçüncü olan KEÇPAL takımının madalyalarını AK Parti ilçe Başkanı Sayın Mehmet Ali YETİŞ, İkinci olan MHP takımının madalyalarını Belediye Başkanımız Sayın İsmail TEPEBAĞLI, Birinci olan İlçe Milli Eğitim takımının madalyalarını da İlçe Kaymakamımız Sayın Uğur ÜNSAL takdim ettiler.

Madalya takdiminin ardından, Şampiyonluk kupası takdim edildi. Şampiyon İlçe Milli Eğitim takımının kupasını İlçe Kaymakamımız Sayın Uğur ÜNSAL ile Belediye Başkanımız Sayın İsmail TEPEBAĞLI birlikte takdim ettiler. Kupa töreninin ardından hatıra fotoğraflarının çektirilmesi ile turnuva sona erdi.
Turnruvaya grup aşamasından katılım sağlamış olan 10 takıma da tebrik ve teşekkürlerimizi iletiyoruz. Turnuvada ilk dörde giren finalist takımları almış oldukları dereceler nedeniyle tebrik ediyoruz. Turnuvamız boyunca tüm maçlarda kahrımızı çeken, hakemlerimizi tebrik ediyoruz. Turnuvamız boyunca coşkulu tezahüratları ile keyifli maçlar izlenmesine vesile olan, kimi zaman salonu tıklım tıklım dolduran, tüm Seyircilerimizi tebrik ediyoruz. Kısacası emeği geçen herkesi tebrik ediyor, teşekkürlerimizi sunuyoruz.