ONLİNE TAHSİLAT SERVİSİMİZ HİZMETİNİZDE

Belediyemizin vatandaşlarımıza kaliteli ve daha hızlı, yirmi dört saat sınırsız hizmet sunmamızı sağlayan e-Belediye çalışmamız halkımızın hizmetine sunulmuştur.

Vatandaşlarımız e-belediye hizmeti sayesinde borçlarını internet üzerinden kredi kartı ve banka kartı ile güvenli bir şekilde görebilecek ve ödeyebileceklerdir. Hızlı Borç Ödeme sistemi ile çalışan e-belediye yazılımına, sicil numarası (T.c. & Vergi No) ile sorgulama yapılarak gelen borç ödeme ekranında Kredi Kartı veya Banka Kartı ile ödeme yapabileceklerdir.

Belediyemizin internet sitesinde (www.camliyayla.bel.tr) yer alan “Online – E Belediye” (ebelediye.camliyayla.bel.tr) ile Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi ve Belediyemize Diğer Gelirlerden olan Borçlar, Borç Sorgulama, online tahsilatların görülmesi ve daha bir çok işlemin yapılmasına olanak sağlıyor. Çamlıyayla Belediyesi’nin online hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0 324 681 3003 numaralı telefondan veya bilgi@camliyayla.bel.tr mail adresinden bilgi alabilirler.