MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ÜRETİCİYE DESTEĞİ DEVAM EDİYOR

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz göreve geldiği ilk günden bu yana üreticiye desteğini aralıksız sürdürüyor.

Daha önce bölgemizde sulama sisteminin kurulması, domates vb. fide dağıtımı, damızlık keçi dağıtımı gibi desteklerle üreticinin yanında olduğunu gösteren Burhanettin Kocamaz Çamlıyayla’da bugün dağıtımı gerçekleştirilen %50 hibeli ceviz fidesi dağıtımı ile üreticinin her daim yanında olduğunu gösterdi.

Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı, Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Kalkınma Dairesi Başkanlığı temsilcileri ve üreticilerin katıldığı törenle toplam 175 üreticiye 4850 adet ceviz fidesi dağıtımı gerçekleştirildi.

Üreticilerle bol bol sohbet eden Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı tören sonrasında kısa bir açıklama yaparak; “Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’ın üreticinin her daim yanında olduğunu bugün bir kez daha gözlemlemiş olduk. İlçemizde yapılan toprak analizleri sonucunda verimin daha çok olduğu gözlenen Fernette cinsi cevizler ile üreticimiz emeğinin karşılığını almış olacak. Yapılan bu destekten ötürü Şahsım ve üreticilerimiz adına Burhanettin Kocamaz Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum.” dedi.