İĞNE OYASI VE YÖRÜK KÜLTÜR EVİ ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLAMAYA DEVAM EDİYOR

Eylül ayının gelmesiyle birlikte yazlıkçıların Çamlıyayla’dan ayrılmasını fırsat bilen sakinliği ve Çamlıyayla'nın sonbahardaki güzelliğinin farkında olan yayla severler Çamlıyayla’yı ziyaret etmeye devam ediyor.

Bu kapsamda; Tarsus eski Belediye Meclis Üyelerinden Hilmi Rüzgar ve Taner Vargören önderliğinde Türkiye’de ki güzellikleri görmek için Ülkemize gelen tamamı İslamiyeti seçmiş çoğunluğu Almanya, Amerika, Güney Afrika ve Fransız turistlerden oluşan ekip Çamlıyayla’ya gelerek İlçemizin doğal güzelliklerini yerinde inceleme fırsatı buldu. Çarşı gezisi sırasında Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı’yı da makamında ziyaret eden kafile Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı ile birlikte İğne Oyası ve Yörük Kültür Evi’ni de gezme fırsatı buldular.

Sergi alanında ki eserleri yakından inceleyen ziyaretçiler eserlerin güzelliği karşısında hayranlıklarını gizleyemediler. Ziyaretten oldukça memnun kaldıklarını dile getiren kafile Başkan Tepebağlı’ya ilgilerinden dolayı teşekkür ederek Başkan Tepebağlı ve Milliyetçi Hareket Partisi Çamlıyayla İlçe Başkanı Ali Rıza Genç ile birlikte Türklüğün sembolü olan Bozkurt yaparak hatıra fotoğrafı çektirdiler.