HİZMETTE 24, MERSİN'E HİZMETTE 4. YIL

Halka hizmet yolunda; 20 yılı Tarsus Belediye Başkanlığı, 4 yılı da Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı olmak üzere 24 yılı tamamlayan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz 2014 yılından bu yana Mersin ve Çamlıyayla'ya yapılan hizmetlerin bilgilendirmesini yaptı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz'ın ev sahipliğinde Çamlıyayla Esnaf ve Sanatkarlar Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına, Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı'nın yanı sıra; Mersin Milletvekilimiz Baki Şimşek, Çamlıyayla Kaymakam V. Uğur Ünsal, Tarsus Belediye Başkanımız Şevket Can, Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanımız Zeynel Uğur Gölgeli, Tarsus İlçe Başkanı Ertuğrul Bodur, Çamlıyayla İlçe Başkanı Ali Rıza Genç, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Daire Amirleri, Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan toplantı, 4 yılda yapılan hizmetlerin tanıtım videosu ile devam etti.

Video gösteriminin ardından kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı Çamlıyayla'ya yapılan hizmetlerden ötürü teşekkürlerini iletti.

Belediye Başkanımızın ardından kısa bir konuşma yapan Mersin Milletvekilimiz Baki Şimşek Burhanettin Kocamaz sayesinde Mersin'de hizmet bekleyen hiç bir yer kalmadığını vurgulayarak, Burhanettin Kocamaz'ın 4 yılda Mersin'i bambaşka bir şehir haline getirdiğini belirtti.

Son olarak katılımcılara hitab eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz göreve ilk geldikleri 2014 yılında Mersin'in Büyükşehir olmasına rağmen hizmet noktasında İlçe Belediyeleri ile bile yarışamayacak halde olduğunu ama geçen 4 yıl içerisinde bu durumu tersine çevirerek dağ taş demeden her noktaya hizmet götürebilecek duruma geldiklerini dile getirdi. hayata geçirilecek olan yeni projelerle Mersin'in daha modern hale geleceğini vurgulayan Burhanettin Kocamaz, Sizlerin destekleri ile daha başarılı işlere imza atacağız ve Mersin'i dünya kenti haline getireceğiz dedi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz'ın konuşmasının ardından toplantı sona erdi.