ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASININ 7. OLAĞAN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Çamlıyayla Esnaf ve Sanatkarlar Odasının 7. olağan Kongresi yoğun katılımlar gerçekleştirildi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen olağan kongreye Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı’nın yanı sıra; Çamlıyayla Kaymakam V. Uğur Ünsal, Tarsus Belediye Başkan V. Rıdvan Aksoy, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Dernek ve Oda Başkanları, Daire Amirleri ve Esnaflar katıldı. Divan üyelerinin belirlemesi, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan kongre Protokol konuşmaları ile devam etti.

Protokol konuşmalarının akabinde Çamlıyayla Esnaf ve Sanatkarlar Odasına katkılarından dolayı, Çamlıyayla Kaymakam V. Uğur Ünsal, Çamlıyayla Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı, Tarsus Belediye Başkanı Şevket can adına Belediye Başkan V. Rıdvan Aksoy, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer ve geçmiş dönem Oda Başkanı Mustafa Kale’ye teşekkür plaketi takdim edildi.

Programın akabinde gerçekleştirilen seçimlerde tek liste ile seçime giren Mehmet Emin Sakallı ve Yönetimi güven tazeledi.