BAŞKAN TEPEBAĞLI PERSONELİ İLE YILSONU TOPLANTISI YAPARAK KADRO MÜJDESİ VERDİ

Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı 2018 yılına girmemize sayılı günler kala Çamlıyayla Belediyesi personeli ile toplantı yaparak yılsonu değerlendirmesi yaptı.

Kademe binasında gerçekleştirilen toplantı öncesi yemek ikramı yapılarak Kuran-ı Kerim okundu ve dua edildi. Yemek sonrasında personellerine hitap eden Başkan Tepebağlı; “2017 yılını kazasız belasız bir şekilde tamamlamak üzereyiz, yıl boyunca yaptığınız özverili çalışmalardan ötürü hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hazır burada bir araya gelmişken geçtiğimiz günlerde yayınlanan 696 Sayılı KHK (Kanun Hükmünde Kararname) ile şu an hizmet alımı ile çalışan arkadaşlarımız çalışmaların tamamlanmasının ardından Belediyemizin şirketi olan Çamlıyayla İMAR Ltd.Şti’nin kadrolu personeli haline gelecekler. Yapılan bu düzenleme ile kadro almaya hak kazanan arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Ayrıca hazır bir araya gelmişken hepinizin yeni yılını da şimdiden kutluyorum” dedi.

Başkan Tepebağlı’nın ardından Yazı İşleri Müdür V. Durmuş Turgut 696 Sayılı KHK’nın içeriğini ve aranan şartları okuyarak personeli bilgilendirdi.

Birlikte çektirilen hatıra fotoğrafının ardından toplantı sona erdi.