ATİLLA YILMAZ COŞTURDU AREF UÇURDU!

Çamlıyayla Belediyesi ve Tarsus Belediyesinin müştereken düzenlediği yaz şenliği izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

Çamlıyayla Merkez Çarşı içi Pazaryerinde gerçekleşen etkinliğe yüzlerce vatandaş katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan etkinlik Usta Sanatçı Atilla Yılmaz’ın seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle devam etti. Konser sonunda Çamlıyayla Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı günün anısı olarak Usta Sanatçı Atilla Yılmaz’a hatıra tabağı hediye etti.

Takdimin ardından davetlilere hitabeden Başkan Tepebağlı; “Bu güzel organizasyon vesilesiyle sizlerle bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz. Çok ağır bir kış geçirmemize rağmen Mersin Büyükşehir Belediyemiz ve Tarsus Belediyemizin destekleri sayesinde yaralarımızı büyük ölçüde sardık ve sarmaya devam ediyoruz. Huzurlarınızda bizlerden desteklerini esirgemediği için Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin Kocamaz’a ve Tarsus Belediye Başkanımız Sayın Şevket Can’a Şahsım ve Sizlerin adına teşekkür ediyorum. Bu vesileyle bir araya gelmişken şunları da dile getirmeden edemeyeceğim, geçtiğimiz günlerde 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünü geçirdik Allah bizlere bir daha böyle günler yaşatmasın hainlere fırsat vermesin, buradan vurgulu bir şekilde belirtiyorum ki kimse Türkün gücünü sınamaya kalkmasın. O gün nasıl hainleri derdest ettiysek bugün de aynı ruhla her hainliği bertaraf ederiz. Sözlerime son verirken bu güzel programa katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Tepebağlı’nın ardından halka hitabeden ve bu güne kadar Tarsus Belediyesi olarak hayata geçirdikleri projelerden bahseden Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can; “Çamlıyayla Halkının her daim yanındayız ve her daim yanında olmaya devam edeceğiz. Çamlıyayla halkının acısı bizim acımız sorunu bizim sorunumuzdur” dedi.

Başkan Can’ın ardından kısa bir konuşma yapan Mersin Milletvekilimiz Baki Şimşek; “Böyle güzel etkinliklerle bizleri bir araya getirdiği için Belediye Başkanlarımıza sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında defalarca finale kalmış Game Of Gölge ekibi gösterilerini sergiledi, Ekibin yaptığı Şevket Can silüeti ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün silüeti izleyenler tarafından büyük alkış aldı.

Gecenin sonunda izleyicilerin sabırsızlıkla beklediği Aref sahne alarak yaptığı gösteri ile izleyicileri hayretler içerisinde bıraktı. Gösterinin son kısmında sahne önünde bulunan kabine giren Aref kendisini Antalya’ya ışınlayarak izleyicilerin ağzını açık bıraktı.

Gösterinin ardından Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can Aref’e Nusret Mayın Gemisinin heykelini hediye etti.