24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA PROGRAMI

24 Kasım Öğretmenler günü kutlama programı Darıpınarı Şehit Oğuzhan Sezer Yatılı Bölge Okulunda gerçekleştirildi.

Kutlama Programı Öncesinde Çamlıyayla Kaymakam V. Uğur Ünsal, Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı ve diğer kurum Amirleri Korucak Mahallesinde ikamet Eden ve evde eğitim hizmetinden yararlanan engelli öğrenci İsa Arslan’ı, Öğretmenini ve ailesini ziyaret ederek hediye takdiminde bulundular.

Protokol Üyeleri tören öncesinde Temmuz ayında Şehadet mertebesine ulaşan ve Darıpınarı Yatılı Bölge Okuluna ismi verilen Şehit Oğuzhan Sezer’in baba ocağını ve Kabrini ziyaret ederek dua ettiler.

Tören öncesinde; Darıpınarı Şehit Oğuzhan Sezer Yatılı Bölge Okulu bahçesinde toplanan Protokol Üyeleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve veliler Saygı duruşunda bulunarak hep bir ağızdan İstiklal Marşımızı söylediler.

Okul bahçesindeki program hayırsever vatandaşların katkıları ile yenilenen Atatürk Büstü, Çeşme, Okul bahçesi ve çevre düzenlemesi, Atatürk Köşesi ve Şehit Oğuzhan Sezer Köşesinin açılışı ve gezilmesi ile sona erdi.

Toplantı salonunda devam eden törende Protokol Konuşmaları, şiirlerin okunması yer aldı. Tören sonunda Okul bünyesinde yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri, hayırsever vatandaşlara da plaketleri takdim edildi.

Tören sonunda çektirilen hatıra fotoğrafının ardından Belediye Başkanımız İsmail Tepebağlı öğretmenlere günü anısına karanfil takdim etti.